Katastrofë për Ronaldon, edhe këta tre lojtarë të Barcës kanë më shumë gola se ai

Ronaldo po kalon në formë shumë të keqe këtë sezon në La Liga

Portugezi ka shënuar vetëm një gol në 630 minuta.

Në anën tjetër, Messi është në kuotën e 12 golave.

Më shumë se Ronaldo kanë edhe lojtarë të tjerë të Barcelonës si Paulinho (3), Denis Suarez (2) dhe Paco Alcacer (2)

Be the first to comment on "Katastrofë për Ronaldon, edhe këta tre lojtarë të Barcës kanë më shumë gola se ai"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*