Barcelona nuk e do në skuadër Alcacerin, por ja çfarë thotë ai

Paco Alcacer ka bërë të qartë të ardhmen e tij.

Sulmuesi spanjoll që erdhi tek Barcelona para dy sezonesh, ka thënë se ai e ka të qartë se çfarë dëshiron që të bëjë me të ardhmen e tij.

“Unë e kam shumë të qartë se çfarë dua dhe çfarë dëshiroj të bëjë”, ka thënë Alcacer, transmeton ORAinfo.

“Unë dua të qëndroj këtu, të mësoj sa më shumë nga Luis Suarez dhe Leo Messi, që janë më të mirë në botë”, ka shtuar sulmuesi spanjoll.

Alcacer e shpëtoi Barcelonën në fitore ndaj Sevillës me rezultat 2 me 1, ku që të dy gola i shënoi ai.

Be the first to comment on "Barcelona nuk e do në skuadër Alcacerin, por ja çfarë thotë ai"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*