Neymar – Real Madrid, ndodhë “çmenduria”

Neymar Junior mund të rikthehet në La Liga.

Sulmuesi brazilian mund të rikthehet në kampionatin spanjoll, por jo të Barcelona.

Janë rivalët e mëdhenj të Barcelonës, skuadra e Real Madridit që po e ëndërron yllin e PSG-së.

Neymar verën që shkoi la Barcelonën për t’iu bashkuar PSG-së për 222 milionë euro, për t’u bërë futbollisti më i shtrenjtë në histori.

‘Mundo Deportivo’ shkruan se ‘Merengues’ po e ëndërron Neymarin, dhe Perez do të bëjë gjithçka për ta sjellë në ‘Santiago Bernabeu’ si zëvendësues të Cristiano Ronaldos./Lajmi.net/

Be the first to comment on "Neymar – Real Madrid, ndodhë “çmenduria”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*