Deklarata e Nelson Semedos pas ndeshjes

Barca mbrëmë arriti ta fitonte ndeshjen e dytë në Champions League. “Ne ishim të vetëdijshëm se sa e vështirë do të ishte kjo lojë”. “Ne patëm vështirësi në mbrojtje dhe kjo gjë u dallua mbrëmë”…Barcelona – Las Palmas, shtyhet ndeshja?

Takimi është paraparë të zhvillohet të dielën më 1 tetor nga ora 16 e 15. Ndeshja Barcelona dhe Las Palmas mund të shtyhet. “Mundo Deportivo” raporton se ballafaqimi mund të pezullohet për shkak të mungesës…


Iniesta gëzon Barcelonën

Andres Iniesta ka një lajm të mirë për Barcelonën Ylli spanjoll, Andres Iniesta nuk e ka përjashtuar mundësin e vazhdimit të kontratës me Barcelonën. “A do të vazhdoni kontratën me Barcelonën? Unë mendoj se lajmi…

The Importance of Learning to Learn

Have you been postponing it for years? Do you have one or two months only? Are you preparing for an exam or presentation at work? Are you looking for a new job? Are you planning…